Ocena stanu telefonu

W naszym formularzu masz do wyboru 4 opcje stanu telefonu. Opisujemy czym powinieneś się kierować przy wyborze.

Stan Nowy

Dotyczy telefonów bez żadnych śladów użytkowania, fabrycznie ofoliowanych z pełnym nieużywanym kompletem akcesoriów oraz dowodem zakupu niezbędnym do gwarancji.

Modele telefonów Iphone, nie mogą być aktywowane.

Stan Bardzo Dobry

Telefon musi być w pełni sprawny, dopuszczalne są minimalne ślady użytkowania w postaci mikrorysek. Nie może być śladów obić i otarć. Wraz telefonem musi być oryginalne pudełko oraz pełen zestaw oryginalnych akcesoriów ( bez używanych słuchawek ) oraz komplet dokumentów wraz z dowodem zakupu niezbędnym do gwarancji. Telefon musi posiadać gwarancję producenta, w przypadku gdy telefon jest już po okresie gwarancyjnym do wyceny przyjmujemy jego stan jako dobry.

Stan Dobry

Telefon musi być w pełni sprawny, dopuszczalne są ślady użytkowania w postaci rysek, minimalnych otarć. Telefon nie może posiadać pęknięć oraz głębokich rys. Wraz z telefonem musi być oryginalne pudełko oraz zestaw akcesoriów ( bez używanych słuchawek )

Stan Dostateczny

Telefon musi być w pełni sprawny, nie może być zalany ani pęknięty. Telefon ma widoczne ślady użytkowania w postaci otarć i przetarć i głębszych rys na wyświetlaczu. Wraz z telefonem musi być oryginalne pudełko.

Nie skupujemy telefonów uszkodzonych  (zbita szybka, zbita matryca, nie ładuje, nie włącza się, uszkodzony dotyk, uszkodzone gniazda, po upadku, po zalaniu, popękana obudowa itp.) oraz tkzw. samych słuchawek bez oryginalnego pudełka.